İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Banka İşlemleri ve Entegrasyonları

Tüm banka işlemlerinizi, banka kredilerinizi ve bankaya verilen ödeme talimatlarınızı hızlı ve kontrollü bir şekilde yönetin.

Banka İşlemlerinizi Tek Ekrandan Yönetin

Çalıştığınız tüm banka ve şubelerini tanımlayabilir ve her biri ile olan finansal işlemlerinizi kolaylıkla raporlayabilirsiniz. Örneğin; Banka açılış fişleri, Para yatırma/çekme, Virman işlemleri, Gelen havale/EFT, Gönderilen havale/EFT işlemlerini yapabilir ve raporlayabilirsiniz. Ayrıca Nebim V3 BulutTahsilat Entegrasyonu sayesinde Para Yatırma / Çekme Havale, Virman EFT gibi banka işlemlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Banka POS Kredi Kartı Entegrasyonu

Banka POS kredi kartı dönüşleri, program tarafından Vade kuralları parametresindeki detaylar doğrultusunda otomatik olarak hesaplanır. Bankadan gelen geri dönüş dosyasını belirli formatta Nebim V3'e aktararak program tarafından hesaplanan tutar ile otomatik karşılaştırabilir ve farkları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Değişen banka komisyon oranlarına göre geriye dönük hesaplama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS)

Akbank, İş Bankası, Yapı ve Kredi ve Türk Ekonomi Bankası ile yapılan DBS entegrasyonu ile, entegrasyonu kullanacak firmalar için ilgili parametre işaretlenerek, müşteri kartlarına DBS hesap kodu tanımlaması yapabilirsiniz.

Bankaların müşterilerine tanımladığı DBS limitlerinin, Nebim V3 ERP’ye aktarılması ve müşteri kartı üzerinde güncelleme yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

DBS limit kontrolü ile sevk emri işlemi gerçekleştirilmesi ve onaylanan sevk emirlerine istinaden düzenlenen faturaların bankaya gönderilmesi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Kredileri Takibi

Bankalardan alınan kredilerinizi, iskonto/iştira, rotatif, spot gibi farklı kredi tiplerinde teminatsız ya da çek teminatlı, senet teminatlı gibi teminat tipleriyle vade, faiz, KKDF, BSMV ve komisyon oranları bilgilerini girerek takip edebilirsiniz. Banka kredilerini onaylayarak vadesi gelen kredi taksit ödemesini yapabilir ve ana paradan düşerek takip edebilirsiniz.

Banka Ödeme Talimatları

Bankalara ödeme talimatlarınızı belirlenen formatta, seçilen fitlrelere göre otomatik oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Bankaların bu ödeme talimatlarına istinaden sizin adınıza yaptıkları ödeme bilgilerini de Nebim V3'e yine aynı formatta alabilir ve ilgili hesaplara otomatik olarak işlenmesini sağlayabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email