BLOG DEMO TALEBİ

LESCON: “Nebim Verimlilik çalışmaları sayesinde firmamızın verimliliği ve iş yapabilme kabiliyeti arttı.”

LESCON Bilgi İşlem Sorumlusu Emre Serdar:

“Nebim verimlilik çalışmaları sayesinde firmamızın verimliliği ve iş yapabilme kabiliyeti arttı.”

Lescon, 1980 yılında Gaziantep’in Nezip ilçesinde kurulmuş olup, şu anda Türkiye’nin ilk ve tek aktif spor markasıdır. Firmamızın şu anda 39 mağazası ve Türkiye genelinde 600’ü aşkın bayisi bulunmaktadır. 2003 yılından beri Nebim çözümlerini aktif olarak kullanmaktayız. 2015 itibari ile de Nebim V3’e geçtik. Bu geçiş süreci ve Nebim V3 adaptasyonunun yapılması ile ilgili Nebim Verimlilik Ekibi hep yanımızda oldu ve Nebim V3’ün kullanmadığımız fakat aslında ihtiyacımız olan yeteneklerini keşfetmemiz için bize destek oldular.

Keşfettiğimiz yeteneklerden bahsedecek olursak;

İnsan kaynakları ve personel ücretleri verimlilik ile aktif olarak kullanılmaya başlandı. İstenilen tüm bordro raporları verimlilik departmanı tarafından hazırlandı. Şu anda aktif olarak kullanılıyor.

Set içerikli sipariş ve fiyatlı fatura çeki listesi, SQL ve grid dizaynı yapılarak tek seferde çeki listesi şeklinde alınabiliyor.

Sevkiyat süreçlerimizde mobil ekrandan kütüphane barkodu okutularak fiş oluşturma işlemi yapılabiliyor. Yüklü mal kabullerinde ürünlerin depomuza girişi, koli barkodu okutularak gerçekleştiriliyor.

Mağazalar arası ve merkezden mağazalara transfer kuralları oluşturuldu. Buradaki en önemli durum ise set içerikli ürünlerin mağazalara veya mağazalar arası sevkiyatının yapılmasıydı.

e-Ticaret konusunda da çalışmalar yapıldı ve böylece sürecin daha hızlı ilerlemesi için kısa süre içinde entegrasyonu sağlandı.

Renk bazında ürün fotoğraflarının yönetilmesi ve fiyatlandırılması ile ilgili bir çalışma yapıldı.

Tüm bu süreçte; Nebim Verimlilik ekibi sayesinde firmamızın verimliliği ve iş yapabilme kabiliyeti de artmış oldu. Ekip ile birlikte planlı ilerleyerek isteğimiz olumlu sonuçları elde ettik.

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email