BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, KMD – 7. Perakende Teknolojileri Konferansı’nda Yeni Omnichannel Uygulamalarını Paylaşıyor

Perakende sektörünün güncel konularının ve sektörün yakın geleceğine ilişkin stratejilerin konuşulduğu ve Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) tarafından organize edilen 7. Perakende Teknolojileri Konferansı bu yıl dijitalleşen yeni formatıyla, Ekim ve Aralık ayları arasında her Çarşamba saat 15:00’te, farklı konularda çözümlerin paylaşılacağı 10 oturumluk bir webinar serisi şeklinde gerçekleşecek.

7 Ekim’de gerçekleşecek ve perakende sektörünün önemli çatı kuruluşlarının başkanlarının söz alacağı ilk oturumda “Yeni Normal Ne Getirecek?” konusu işlenecek. Konferansın diğer oturumlarında yeni nesil mağazacılıkta deneyim, globalde yaşananlar, dijitalleşen işlerin mevzuatı ve güvenliği, omnichannel ve e-ticaret çözümleri, insan kaynakları uygulamaları gibi konu başlıkları işlenecek ve sektörün önde gelen perakendecileri ile çözüm ortakları görüşlerini paylaşacak. Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı da bir oturumda deneyimlerini ve öngörülerini paylaşacak.

Nebim’in sponsor olarak yerini aldığı webinar serisinde, 18 Kasım 2020 Çarşamba saat 15:00’te gerçekleşecek “Yeni Normalde Omnichannel Başrolde” konulu oturuma Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu panelist olarak katılarak; uzaktan satış, uzaktan ödeme ve mağaza stoklarından e-ticaret satışı ve kargo takibi örnek olmak üzere, Nebim’in son dönemde geliştirdiği yeni omnichannel uygulamalarından bahsedecek.

7. Perakende Teknolojileri Konferansı ile ilgili tüm oturumlar ve detaylarını aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz:

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email