BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Perakende Günleri 2018’de ve BMD Öğle Yemeğinde Sponsor Olarak Yerini Aldı

2001 yılından bu yana Türkiye’deki en büyük iş dünyası organizasyonu olan ve uluslararası alanda da sayılı organizasyonlardan biri olan Perakende Günleri, 28-29 Kasım 2018’de Lütfi Kırdar’da gerçekleşti.

Kendi alanında lider olan fuar katılımcıları ve sektörün üst düzey yöneticileri için ortak buluşma noktası olan Perakende günleri 2018’de katılımcılar, Türkiye’den ve dünyadan uzman konuşmacıları dinleme fırsatı buldu.

Türkiye’nin en prestijli iş dünyası organizasyonu olan Perakende Günleri 2018’ de Nebim’ de sponsor olarak yerini aldı. Ziyaretçiler, Nebim’ in standını ziyaret ederek Nebim’in sektörel çözümlerini yakından inceleme fırsatı buldu. 

Nebim ayrıca, Perakende Günleri’nin ilk günü olan 28 Kasım’da Birleşmiş Markalar Derneği’nin (BMD) düzenlediği öğle yemeğine de sponsor oldu. Nebim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Demiroğlu, yaptığı açılış konuşmasında Nebim’in yurt dışındaki çözüm ortağı yapılanması ve yurt dışında Nebim V3 kullanan marka ve mağazalarında verdikleri desteğe değindi. Ayrıca İstanbul Havalimanının gümrüksüz satış bölgesinde mağazaları olan firmalar için hayata geçirilen Unifree ve Gümrük entegrasyonu hakkında da bilgiler verdi.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email