BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Smart Future World Expo’19’da Yerini Aldı

Türkiye’nin en kapsamlı akıllı teknolojiler ve dijital dönüşüm etkinliği 30-31 Ekim’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. 

Smart Future Forum tarafından ilki 2016 yılında yapılan Smart Future World Expo: Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Fuarı teknoloji, iş dünyası ve kamunun önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize ediliyor. Teknoloji üreticileri ve hizmet sağlayıcılarının Türkiye’deki sanayici, iş dünyası temsilcileri ve yerel yöneticileriyle buluşması için Türkiye’nin en kapsamlı akıllı teknolojiler ve dijital dönüşüm etkinliği olma özelliği taşıyor.

Alanın uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor. 

Nebim de bu kapsamlı zirvede standıyla yer alıyor. Katılımcılar Nebim’in standını ziyaret ederek Nebim V3 ERP çözümüyle ilgili detaylı bilgi alma şansına sahip olacak.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email