BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3 Kullanıcı Eğitimleri Bilişim Eğitim Merkezi Tarafından Veriliyor

Nebim, Türkiye’nin önde gelen ERP yazılımlarından olan Nebim V3’ü kullanmayı bilen insan kaynağını artırarak sektörün yetişmiş iş gücü ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilmesini sağlamak amacıyla, 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi ile iş birliği yaptı. Bu iş birliği ile Bilişim Eğitim Merkezi, Türkiye’de Nebim V3 eğitimi verme yetkisi olan tek eğitim merkezi oldu.

BEM iş birliği ile sektöre yetişmiş İnsan gücü sağlamaya devam ediyoruz

Nebim, hizmet verdiği sektörlere insan kaynağı yetiştirmek üzere yeni iş birlikleri yapmaya devam ediyor. Meslek liselerinin ilgili bölümlerinde öğrenim gören öğrencilere verdiği eğitimlerin yanı sıra Bilişim Eğitim Merkezi ile iş birliği yaparak, Nebim V3 öğrenmek isteyen herkesin Nebim V3 yazılımı kullanıcı eğitimi almasını sağlıyor.

BEM’de verilecek Nebim V3 kullanıcı eğitimleri sayesinde farklı pozisyonlarda kariyer yapabilir ve uzmanlığınızı artırabilirsiniz

Bilişim Eğitim Merkezi’nde verilecek eğitimler sayesinde Nebim V3 kullanıcıları, kasiyerlikten mağaza müdürlüğüne, muhasebeden satın almaya, ürün yöneticiliğinden bilgi işlem yöneticiliğine kadar birçok alanda kariyer yapma imkânı bulabilirken, firmalarında Nebim V3 yazılımını uzman düzeyde kullanabilmeyi ve yönetebilmeyi hedefleyen deneyimli kullanıcılar da uzmanlıklarını artırabilecekler.

60 saatlik eğitimin sonunda, yapılacak sınavdan 70 puan ve üzeri alan katılımcılar ‘’ Başarı Sertifikası’’ alabilecek

Bilişim Eğitim Merkezi’nin Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy şubeleri ve Ankara’daki şubesinde Ekim ayı itibariyle Nebim V3 eğitimleri vermeye başlanacak. 60 saat sürecek, sınıf eğitim ve uzaktan online olarak gerçekleştirilecek Nebim V3 eğitimlerine kariyerlerinde daha yüksek seviyeleri hedefleyen; hazır giyim perakende, toptan, mağazacılık, üretim sektörlerinde birçok farklı kademede kariyer yapmak isteyen herkes katılabilecek. 60 saatlik eğitimin sonunda, yapılacak sınavdan 70 puan ve üzeri alan katılımcılar ‘’ Başarı Sertifikası’’ alabilecek.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email