BLOG DEMO TALEBİ

Nebim V3’ün Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Güncellemesi Yayınlandı

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB); 27 Temmuz 2019’da yayınladığı tebliğ ile, Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Genel Tebliği’nde değişiklik yaparak beyannamelerin kullanıma başlanmasını 1.1.2020’ye ertelemişti.

Nebim V3 kullanıcılarının hazırlayacakları muhtasar beyannamesinde çalışan bilgileri de yer alacaksa, beyannamelerini Nebim V3’ün Genel Muhasebe programının Beyannameler bölümünde yer alan “Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi” programını kullanarak hazırlamaları gerekmektedir.

Nebim bugün Nebim V3’ün 19.4 ve 19.10 versiyonları için bu programa ilişkin bir güncelleme yayınladı. NebimExtra versiyon güncelleme ve destek anlaşması aktif olan Nebim V3 kullanıcıları, bu güncellemeye NebimExtra kapsamında ekstra bir bedel ödemeden sahip olabilecektir. Ayrıca Nebim V3 kullanıcıları bu konunun detaylarıyla ilgili 23.01.2020 tarihinde 9:00 – 10:00 saatleri arasından yapılacak olan webcast’e katılabilirler. (Webcast detaylarına Nebim’in web sitesindeki Eğitim Takvimi bölümünden ulaşabilirsiniz).

Kullanıcıların, Şubat 2020 içerisinde verecekleri ilk beyannameden önce, Nebim V3’ün son güncellemesini kurmaları gerekmektedir.

Kullanıcılar, beyannamenin hazırlanmasına ilişkin eğitim videosuna Nebim Akademi üzerinden ulaşabilirler.

Etiketler: #

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email