BLOG DEMO TALEBİ

Nebim, Verimlilik Ölçüm Çalışmalarına Hız Verdi

Değişen ve gelişen ticaret hacimlerinde rekabette önde olabilmek adına, iş süreçlerinde verimlilik daha da önem kazandı. Nebim, bu noktada yıllar önce oluşturduğu ekibi daha da güçlendirerek, Nebim V3 ERP kullanan firmalar ile verimlilik ölçüm çalışmalarına hız verdi. Bu ölçüm çalışmalarının amacı; Nebim V3 kullanan firmaların programı hangi ölçüde, ne kadar verimli kullandığını, neleri yapamadığını ve neleri yapmak istediklerini tespit edip, varsa kullanıcı hatalarını düzeltip, eğitim eksikliklerini zamanında gidermek ve kullanıcıların programdan sağladığı faydayı maksimumuma çıkararak firmaların iş süreçlerinde ki verimliği artırmak olarak özetlenebilir. Bu amaç doğrultusunda; Nebim verimlilik ekibi, firmalar ile yapılan verimlilik ölçümlerinde tespit edilen eğitim eksikliklerinin giderilmesi, kullanılmayan program fonksiyonlarının kullanıma alınması gibi konularda ilgili kullanıcılar ile ortak bir plan oluşturarak bu plana bağlı bir şekilde ilerlemektedir.

Nebim verimlilik ekibinin bugüne kadar Nebim V3 kullanan firmalarda gerçekleştirdiği verimlilik ölçüm çalışmaları sonucunda, departman bazında ciddi verim artışları sağlanmıştır.

Bu firmalardan bazıları verimlilik ölçüm çalışmalarını şu şekilde özetlemiştir;

BEŞİKTAŞ: “Nebim verimlilik çalışmaları sayesinde iş süreçlerimizde ilave bir ivme kazandık.”

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

LESCON: “Nebim verimlilik çalışmaları sayesinde firmamızın verimliliği ve iş yapabilme kabiliyeti arttı.”

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

SİLK&CASHMERE: “Nebim verimlilik çalışmaları sayesinde yurtdışı mağazalarımızın ve bayilerimizin stok takibini hayal ettiğimiz gibi gerçekleştirebiliyoruz.”

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

SKECHERS: “Nebim verimlilik çalışmaları sonucunda operasyonumuzu daha etkin bir şekilde yönetmeye başladık.”

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email