İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Eğitimler

Nebim'in sunduğu eğitimlere katılarak Nebim V3'te uzmanlaşabilir ve bu sayede Nebim V3'ten elde ettiğiniz kazanımları artırabilirsiniz.

Eğitim ve Sertifikasyon

Kasiyerlikten Mağaza Müdürlüğüne, Ürün Yöneticiliğinden Bilgi İşlem Yöneticiliği'ne kadar birçok alanda kariyer yapmak isteyen yeni Nebim V3 kullanıcılarına ve firmalarında Nebim V3 yazılımını uzman düzeyde kullanabilmeyi ve yönetebilmeyi hedefleyen deneyimli kullanıcılara eğitimler ve sertifikasyon olanakları sağlıyoruz.


Neden Eğitim ve Sertifikasyon?

Prestijli Nebim V3 Yetkinlik Sertifikası; sertifikaya sahip olan kişilerin yetkinliklerini kanıtlamasından dolayı, sertifikayı alan kişilere ve Nebim V3 yazılımını kullanan firmalara birçok fayda sağlamaktadır:


Bilgi İşlem Yöneticileri ve ERP proje sponsorları için:
Nebim V3 ERP uyarlama projelerinde görev alan anahtar kullanıcıların eğitimi ve sertifikasyonu;

 • ERP uyarlama projesinin zamanında, öngörülen bütçe kapsamında ve başarı ile tamamlanmasına yardımcı olur;
 • Fiili kullanıma geçişe hazırlık sürecindeki proje risklerini azaltır;
 • ERP uyarlama sürecindeki masrafları azaltır.

Nebim V3 yazılımı fiili kullanıma geçtikten sonraki dönemde kullanıcıların eğitimi ve sertifikasyonu;

 • Kullanıcı hatalarının en aza inmesini sağlayarak firmaların Nebim V3 yazılımından elde ettikleri verimliliği artırır;
 • Bilgi İşlem ekibinin firma içindeki kullanıcılara destek vermesini kolaylaştırır;
 • Bilgi İşlem departmanının kullanıcı memnuniyeti ile ilgili performans seviyelerini (SLA) sunmalarını destekler;
 • Ekiplerde birçok kişinin sertifika sahibi olması, ekip elemanlarının birlikte daha verimli çalışmalarını destekleyerek takım performansının artmasını sağlar.


İnsan Kaynakları Yöneticileri için:
İş başvurusunda bulunan veya çalışan kişilerin Nebim V3 Yetkinlik Sertifikası sahibi olmaları, İnsan Kaynakları Yöneticisinin;

 • Başvuru değerlendirme sürecini hızlandırır;
 • Yeni personel işe alımında güvenle karar vermesini sağlar;
 • Personelin yıllık performans değerlendirmesinde ve terfi değerlendirmelerinde bir kriter olarak kullanılabilir;
 • İK biriminin görevlerinden olan personel memnuniyeti ve verimliliğinin sağlanmasına yardımcı olur.


Nebim V3 ERP yazılımı kullanıcıları için:
Firmalarda çalışan Nebim yazılımları kullanıcılarının, Bilgi İşlem Yöneticiliğinden Mağaza Müdürlüğüne kadar birçok rol için uzmanlık eğitimi almaları ve Nebim V3 Yetkinlik Sertifikası sahibi olmaları;

 • Günlük işlerini yapmalarını kolaylaştırır;
 • Performanslarını ve verimliliklerini artırır;
 • Kariyerlerinde farklı görevlere terfi ettiklerinde yeni görevlerine uyum sağlamalarını kolaylaştırır;
 • Yöneticilerine, Nebim V3 yazılımını daha verimli kullanmak ve kişisel performanslarını artırmak ile ilgili isteklerini ve uğraşlarını ispatlar.


Kariyerlerine yeni başlayanlar için:
Kariyerlerinde daha yüksek seviyeleri hedefleyen kişilerin eğitim almaları ve Nebim V3 Yetkinlik Sertifikası sahibi olmaları;

 • Başarılı bir kariyere başlamak için ön şart olan iş kavramı bilgilerini öğrenmelerini ve bunu Nebim V3 yazılımı deneyimi ile pekiştirmelerini sağlar;
 • Kasiyerlikten Mağaza Müdürlüğüne, Ürün Yöneticiliğinden Bilgi İşlem Yöneticiliğine kadar birçok pozisyon için başvururken, kariyer medyası ve işe alım Web sitelerinde en çok aranan yazılımlardan biri olan Nebim V3 ile ilgili yeterliliklerini kanıtlamalarını ve kalabalık arasından sıyrılıp diğer adayların önüne geçmelerini kolaylaştırır;
 • Yeni görevlerine daha hızlı uyum sağlamalarına ve yöneticilerine performanslarını kanıtlamalarına yardımcı olur;
 • Nebim ya da Nebim Çözüm Ortakları ekosisteminde bir kariyer hedefleri olduğunda, aday değerlendirme sürecinde ve işe alım şartlarında avantaj elde ederler.

Nebim’in Sunduğu Eğitimler

Nebim; kullanıcılarına sınıf ortamında sunduğu uygulamalı eğitimlerden, akademik kurumlarda gerçekleştirdiği eğitimlere kadar birçok farklı alanda eğitim çalışmalarında bulunmaktadır.


Nebim V3 Kullanıcı Eğitimleri
Nebim V3 yazılımı kullananlar için verimlilik artışının en önemli parçalarından birinin eğitim olduğuna inanıyoruz. Nebim V3 yazılımını sınıf ortamında genel özellikleri ile tanıtırken, uzmanlık eğitimlerinde deneyimli kullanıcıların yazılımı daha da verimli kullanabilmeleri için ihtiyaç duyacakları gelişmiş özellikleri sınıf ortamında uygulamalı olarak gösteriyoruz. Ayrıca, versiyon yenilikleri eğitimlerinde kullanıcılara Nebim V3'ün yeni versiyonları ile gelen yeni özellikleri tanıtıyoruz.

Gerçekleştirilen eğitimler sayesinde; kullanmakta olduğunuz uygulamalardan elde edeceğiniz kazanımları artıracak, yeni versiyonlarla gelen yeni uygulamalardan haberdar olacak ve Nebim V3’ü daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.


Üniversite ve Lise Eğitimleri
Üniversite ve tematik liselerde verilen eğitimlerde Nebim V3 ERP uygulamaları gösterilmektedir. Ürün Yönetimi, Satın Alma, Satış ve Pazarlama, Mağazaların Yönetimi ve POS, Finansman Yönetimi, Genel Muhasebe ve İnsan Kaynakları uygulamaları tanıtılmaktadır. Bu eğitimler sonucunda yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilere Başarı Belgesi verilmektedir.

Eğitim verilen okullara örnek olarak; Altınbaş Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Konya Karatay Üniversitesi, Bağlarbaşı Pazarlama ve Perakende Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sayılabilir.


Diğer Kurum Eğitimleri
Bireysel eğitim almak isteyen kişilere; İstanbul Meslek Edindirme Kursları (İSMEK) ve İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) gibi kurumlarda Nebim V3 eğitimleri verilmektedir.

İSMEK İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir eğitim kurumudur. Bu kurumda Nebim V3 Eğitimi ve Ön Muhasebe Eğitimi olmak üzere iki farklı eğitim verilmektedir. İSMEK’te gerçekleştirilen eğitimler ücretsizdir. Nebim V3 Eğitimi’nde Nebim V3 uygulamaları anlatılmaktadır. Ön Muhasebe Eğitimi’nde ise başlangıç seviyesinden itibaren muhasebe anlatılmaktadır. Bu eğitimin uygulama kısmında ise Nebim V3 ERP programı kullanılmaktadır.

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatci Birlikleri (İTKİB) bünyesinde de uzmanlık eğitimleri verilmektedir. Eğitim sonucunda başarılı olan kursiyerlere Nebim V3 Başarı Belgesi verilmektedir.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email