İLETİŞİM DEMO TALEBİ

KULLANIM KOŞULLARI

Aşağıda Aksoft ile aranızdaki yasal bir sözleşmenin kuralları (“Site Kullanım Koşulları”) yer almaktadır. Bu siteye erişerek Site Kullanım Koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bu kurallara bağlı olacağınızı kabul etmiş sayılırsınız. Aksoft herhangi bir zamanda, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, Site Kullanım Koşulları ve bu sitede yer alan diğer bilgileri güncelleyerek değiştirebilir.

Aksoft bu sitedeki içeriği yalnızca bilgi sağlamak amacıyla sunar. Bu sitedeki içeriğin kullanımı ticari olmayan, yalnızca kişisel kullanım içindir. Aksoft’un önceden yazılı izni olmaksızın, bu sitedeki içerik tümüyle veya kısmen başka bir Web sitesine veya diğer herhangi bir ortama kopyalanamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Aksoft başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı göstermeyi ilke edinmiştir; site kullanıcılarından da aynı özeni beklemektedir.

Aksoft, bu sitedeki içeriğin hatasız, güncel, güvenilir veya eksiksiz olduğunu taahhüt ve garanti etmez. Bu sitedeki içerik teknik kusurlar veya yazım hataları içerebilir. Aksoft bu sitedeki içeriği güncel tutmak veya sitede yayınlanan içeriğin doğruluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini sağlamak için bu siteyi güncelleme ve hataları düzeltme doğrultusunda bir beyanda bulunmaz ve garanti vermez. Bu sitenin kullanımından kaynaklanabilecek risk yalnızca size aittir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, Aksoft tarafından “olduğu gibi” esasıyla, herhangi bir garanti verilmeksizin sağlanır. Aksoft, fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmeyeceğine dair garantiler dahil olmak üzere, yasal ve diğer herhangi bir garantiyi vermeyi veya beyanda bulunmayı reddeder.

Bu sitede yer alan kimi linkler Aksoft’un sitesinden ayrılmanıza yol açabilir. Kendi yazılımlarızın bulunduğu web siteleri dışındaki bu üçüncü parti site linkleri Aksoft kontrolünde değildir ve Aksoft bu sitelerin içeriğinden veya bu sitelerde yer alabilecek linklerden sorumlu değildir. Aksoft dışı bir siteye eriştiğinizde, bu site herhangi bir Aksoft logosunu içerse dahi, bu sitenin Aksoft’tan bağımsız olduğunu ve Aksoft’un bu sitenin içeriğini kontrol etmediğini biliniz.

Aksoft sizin gönderebileceğiniz promosyon, kampanya, ürün ya da iş planları içerebilecek fikirleri kabul etmez. Buna rağmen Aksoft’a bu tür bilgiler yollarsanız, Aksoft’a bu bilgileri yayınlaması, değiştirmesi, bunlardan türetilen işler hazırlaması ve diğer herhangi bir şekilde serbestçe kullanması için sınırsız ve geri alınamaz bir yetki vermiş olursunuz.

Copyright © 2024 Aksoft Bilgisayar ve Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. Aksoft logosu Aksoft’un tescilli markasıdır. Adı geçen diğer şirket, ürün ve hizmet adları başka firmaların tescilli markalarıdır.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email