İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Aysira: Nebim V3 Taksitli Satış ile Kısa ve Uzun Vadeli Planlarımızı Daha Etkin Bir Şekilde Yapıyoruz

Gelinlik perakende mağazacılığında Türkiye’nin lider markası AYSİRA iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor. AYSİRA Bilgi İşlem Müdürü Zeynep Kara, Nebim V3 Taksitli Satış projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı.


Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“Aysira, Türkiye genelindeki 30 mağaza, uzman çalışma kadrosu ve 8000 m2’lik imalat kapasitesi ile önümüzdeki iki yıl içerisinde 100 mağazaya ulaşma hedefi ile sektörde öncü olmaya ve büyümeye devam etmeyi planlıyor.”


Nebim V3 Taksitli Satış Uygulaması ile süreci nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Taksitli Satış Sipariş, rezervasyon, merkezden ürün talebi, müşteri özelinde tadilat, kiralık takibi, tahsilat, fatura ve muhasebeleştirme süreçlerini uçtan uca Nebim V3 sayesinde takip ediyor ve analizini hızlıca yapabiliyoruz. Bu sayede hem dönemsel karar almada hem de gelecek planlamada sağlam temeller üzerinde adım atıyoruz.”


Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız?

“Nebim V3 ‘ün sektörümüzde lider oluşu zaten birçok hazır çözümü de beraberinde getiriyordu. Standart özelliklerinin yanı sıra fazlasıyla özelleşebilen esnek bir yapıya sahip oluşu nedeniyle proje analizi aşamasında isteklerimizi net ve madde madde belirleyip uyarlama aşamasında farklı test senaryolarıyla yaşanabilecek tüm süreçlerin üzerinden geçtik. Bu sayede daha az sancılı bir geçiş olmasını sağladık.”


Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Eskiden sadece perakende süreçlerimizi uygulama üzerinden takip ediyorken, bugün satın almadan satış ve pazarlamaya, İK’dan muhasebeye kadar giden tüm süreci tek bir sistem üzerinden belli bir uyum içerisinde takip edebiliyoruz. Analizlerimizi yapabiliyoruz. Hızlıca kararlar alabiliyoruz. Bunun yanı sıra yakın zamanda satış sonrası hizmetleri de dahil etmeyi planlıyoruz.” 

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email