İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Bella Maison

Muhammed Halit Tan

Bella Maison | CEO

“Nebim V3 ile sahada hız ve çeviklik kazandık”

2016 yılında ev tekstili alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan Bella Maison, Nebim V3 ara yüzü ile satış ve pazarlamada yeni bir aşama kaydetti.

Kuruluş aşamasından itibaren önlerindeki projeksiyonda büyümenin olduğunu belirten Bella Maison CEO’su Muhammed Halit Tan, Nebim V3 ile tanışma süreçleri ve hayata geçirmeyi planladıkları projeleri “kolaylık” olarak ifade etti.

Nebim V3’ün firmalara sunduğu çözümlerden bahseden Tan, Nebim V3’ün sahadaki en temel özelliğinin ara yüz kolaylığı olduğunu vurgulayıp “Nebim V3’ün ara yüz kolaylığı sayesinde satış danışmanlarımıza çok kısa eğitimler vererek onları hızlı bir şekilde programı kullanma kolaylığına eriştirebiliyoruz. Bu sayede satış danışmanlarımız, sahada daha aktif rol alıp satışta daha başarılı oluyor” dedi.

Nebim V3’ün Veri Ambarı Modülü ile çok hızlı bir şekilde veri alışverişi sağladıklarını vurgulayan Tan, “ Veri Ambarı Modülü, merkezde özellikle planlama ve raporlama departmanımızda işlemlerimizi çok kolaylaştıran bir modül. Burada oluşturulan otomatik raporlamayla oldukça hızlı bir şekilde veri alışverişini sağlayabiliyoruz. Bunun yanı sıra Web Ciro Modülü ile mağazaların cirolarını dakik olarak takip edebiliyoruz” dedi.

Bella Maison olarak sadece perakende sektöründe faaliyet göstermediklerini belirten Tan, “Nebim V3, kendi web sitemizde ve farklı pazar siteleriyle beraber çalışabilen, aynı zamanda anlık olarak satışı ve envanteri görüntüleyebildiğimiz bir entegrasyon yapısına sahip. Bu da bize envanter ve fiyat değişikliklerinde ciddi kolaylıklar sağlayan, iş takibimizi ciddi anlamda kolaylaştıran bir modül” dedi.

“Farklı coğrafyalarda da Nebim V3’ü kullanmaya devam edeceğiz”

Büyüyen şirket yapılarının ihtiyaçlarını Nebim V3 ile hayata geçirmeyi planladıkları projelerle karşılayacaklarını belirten Tan, Nebim V3’ün yurtdışında kullanım için oluşturmuş olduğu iş ortağı modülleri, dil seçenekleri, para birimi seçenekleri gibi yurt dışı satış organizasyonunda işlerini kolaylaştıran özellikleri olduğunu ifade edip “İlk mağazamızı Cezayir’de açtık. Yakın zamanda ikinci mağazamızı da açacağız. Bunun yanında başka coğrafyalarda da Nebim V3’ü kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

“Nebim V3’ün yeni modül ve fonksiyonlarını hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz”

Nebim V3’ün kendini geliştiren bir yapıya sahip olduğunu vurgulayan Tan, ilerleyen dönemlerde kullanmak istedikleri modüllere değindi. Perakende ve mağaza sayısının artmasıyla tahsisat probleminin gündeme geleceğini söyleyen Tan, “ Nebim V3’ün Tahsisat Modülü, mağazalar arası transfer, depo transferleri ve sevkini organize eden akıllı bir yapı. Mağaza sayımız arttığında ürün planlama ekibinin olmazsa olmazı bir modül haline geleceğine inanıyorum. Önümüzdeki dönemlerde bunu da kullanmayı düşünüyoruz. İş Zekası Modülü, Bütçe Modülü, depo raf sistemleriyle alakalı modülleri de kullanmak istediğimiz modüller arasında” dedi.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email