İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Daka Trading: Nebim V3 ile Yurt Dışındaki Mağazalarımızı Online ve Offline Olarak Mevzuata Uygun Bir Şekilde Yönetebiliyoruz

İmka Group bünyesinde bulunan Daka Trading tüm yurt dışı operasyonlarını Nebim V3 ile yönetiyor. Daka Trading Teknoloji Danışmanı Ahmet Dağ, Nebim V3 hakkında görüşlerini paylaştı.


Firmanızı kısaca tanıtır mısınız?

“İmka Group 1997 yılında faaliyetlerine başlamış bir şirket. Özellikle inşaat tarafında büyük projeleri olan yine farklı sektörlerde sanayide de farklı işler yapan bir grup. Birden fazla şirketi var. Bunlardan bir tanesi de Daka Trading. 2018 yılı itibari ile perakende sektörüne girme noktasında bazı analizlerden sonra perakendeye geçiş yapma kararı almış. Belli bir süre sonra da Moldova’da ilk Lacos mağazasını açtı. Lacos, Penti gibi markalarla ve anlaşma süreci devam eden başka yeni markalarla da yine çalışmalar devam ediyor. İlerleyen günlerde Esdonya, Finlandiya gibi ülkelerde de operasyonlarımızı başlatacağız. Büyük projeler hep birlikte bizi bekler.”

Nebim ile tanışma süreciniz ve Nebim V3’ü tercih etme sebepleriniz nelerdir?

“Ben yaklaşık 15 yıldır Nebim dünyasında varım. Cobol ile başlayan bir hayat sonra Winner ve sonrasında da Nebim V3. Neredeyse her versiyonda birkaç proje uyarlaması yapmışımdır. Nebim’in deneyimleri ile bu süreç her zaman çok keyifliydi tabi. En son Penti’de hem Türkiye hem global operasyonlarda Nebim V3 projesini yönetmiştik hep birlikte ve çok keyifliydi. Umarım çok daha büyüklerini hep birlikte yapmaya devam ediyor olacağız.” 

 
Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizde daha verimli bir işleyiş sağladınız?

“Biz öncelikle sizlerle ve proje ekibi ile birlikte üç aylık bir süreçte Nebim V3’ün uyarlamasını gerçekleştirdik. Herkese buradan çok teşekkürler. Çok büyük emek verdik ama çok keyifli ve birikmiş deneyimle beraber hızlı ve kolay bir geçiş oldu. Dolayısı ile biz aslında uçtan uca bir proje uyarlaması gerçekleştirdik. Yani satın almadan kampanya yönetimine ve ürün hayatının sonlanma noktasına kadar tüm süreçleri kapsayan bir projeydi. Hem offline hem online operasyonlarımız var. Bunların tamamını Nebim ile gerçekleştirdik. Yani Türkmenistan’da Penti şu anda iki mağaza ile faaliyet gösteriyor ve online operasyonları aktif olarak çalışmaya başladı. Aynı zamanda yeni mağaza sayıları ile arttırmaya başlayacağız. Nebim ile beraber yeni mağaza açmak o kadar kolay ki bu motivasyonla çok hızlı projeler hızlı bir şekilde büyümeye de devam ediyor haliyle. Dolayısı ile çok keyifli. Nebim ekipleri ile uzun yıllardır tanışıyoruz. Birçok projeyi çok güzel bir şekilde yaptık. Uçtan uca aslında bir perakende projeksiyonu çizmiştik ve bunu dijitale taşıdık.  Tabi ki bu bir başlangıçtı. Sürekli gelişiyor olacak. Şu anda izlenebilirliğimiz tamamen var. Merkez operasyonu büyümeye başlayınca daha farklı projeler yapıyor olacağız. Hep birlikte geçmişte çok büyük projeler yaptığımız gibi yapmaya devam ediyor olacağız.”


Gelecek planlarınızdan bahseder misiniz? Hayata geçireceğiniz yeni projeleriniz var mı?

“Özellikle raporlama tarafında ciddi bir proje yapmak istiyoruz. Şu anda dört aylık bir süreç sonunda operasyonlarımız oturmaya başladı. Şimdi de daha kolay raporlama ile daha yeni teknolojik raporlarla o görünürlüğü arttırmak istiyoruz. Hemen ardından da mağaza sayıları ve yeni ülkeler gelecek dediğim gibi. İlerleyen dönemlerde çok daha büyük projeler yani ülkeler de depolar oluşturarak daha büyük operasyonlar da yapmayı planlıyoruz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email