İLETİŞİM DEMO TALEBİ

İpekyol

Uğur Ayaydın

İpekyol | Genel Müdür

Perakende sektörünün önemli hazır giyim markalarından olan Ayaydın-Miroglio Grubu, Türkiye’de 250, yurt dışında ise 12 ülkede 50 mağazasıyla yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam ediyor.

İpekyol, Twist ve Machka markalarıyla toplamda 300 mağazayla hizmet veren şirketler grubu, 20 yılı aşkın bir süredir tüm iş süreçlerini uçtan uca Nebim çözümleriyle entegre bir şekilde yürütüyor. Ayaydın-Miroglio Grubu Nebim ile yaptığı iş birliği doğrultusunda; üretim, merkezi operasyonlar, finans, muhasebe, satın alma, CRM, İK, ürün ve depo yönetimi, ihracat, dış ticaret, toptan satış gibi süreçlerinin hepsini çok uluslu bir yapıda Nebim V3 ERP ile takip edebiliyor. Bunun yanı sıra, mağaza içinde ön ve arka ofis uygulamalarını da entegre bir şekilde kullanabiliyor. Özellikle omni kanal ve omni müşteri projelerini Nebim V3 ile hayata geçirerek anlık stok takibi yapabiliyor. Ayrıca müşterilerine sadakat kartı kapsamında tanıdığı avantajları istediği fiziki mağazada ya da e-Ticaret mağazasında aynı şartlarla kullanabilme şansı sunuyor.

Uzun yıllardır Nebim V3 ERP ile entegre çeşitli projeler gerçekleştiren Ayaydın- Miroglu Grubu, ilerleyen dönemlerde de Nebim’in sunduğu çözümlerden yaralanarak yeni projelerini hayata geçirmeyi planlıyor. Nebim ile çalışmaktan grup olarak çok memnun olduklarını dile getiren İpekyol Genel Müdürü Uğur Ayaydın, Nebim’in, uçtan uca entegre çözümü Nebim V3 ERP’nin bugünlere gelmelerinde çok büyük katkı sağladığını belirtti. Uğur Ayaydın, sözlerine Nebim ile hayata geçirdikleri ve geçirmeyi planladıkları projelerden bahsederek devam etti.

“Nebim V3 CRM ile müşterilerimizin markaya olan bağlılığını artırıyoruz”

Nebim V3 ERP’nin CRM modülüyle ilgili olarak elde ettikleri faydalara değinen Ayaydın, “Ayaydın-Miroglu Grubu olarak Nebim V3 CRM sayesinde artık müşterilerimizi daha iyi tanıyoruz, müşterilerin beklentilerini anlayarak onlara farklı teklifler sunuyoruz, bu sayede müşterimizin markaya olan bağlılığını artırabiliyoruz” dedi.

Müşteri ve hız kavramının kendileri için çok önemli olduğunu belirten Ayaydın, “Nebim ile CRM tarafında üzerinde çalıştığımız; mağaza içerisinde müşterilerimizi satış aşamasına gelmeden nasıl tanımlayabiliriz, nasıl anlayabiliriz, onlara hızlı şekilde nasıl iyi denetim yaşatabiliriz, ihtiyaçlarına göre neler önerebiliriz, bunlarla ilgili çalışmalar içindeyiz. Kasa önü ekranlarıyla bu süreci oturtarak müşterilerimizin alışveriş yapmadan önce mağaza içinde onlara tanımlanmış herhangi bir kampanya bilgisi veya ihtiyaçlarına yönelik öneri vereceğimiz bir proje üzerinde çalışıyoruz. Bunun müşterilerimizin deneyimi açısından önemli bir proje olacağını düşünüyorum. İnşallah bu sene içinde bunu da devreye almış olacağız” dedi.

İstanbul Havalimanı’nda Nebim iş birliğiyle gerçekleştirdikleri Unifree entegrasyondan da bahseden Ayaydın, “İstanbul Havalimanı’nın çok önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Bu yatırımı, markamızın dünyaya açılma kapısı olarak gördük. Burada yaklaşık 300 m2’lik bir mağaza açtık, Nebim V3 entegrasyonunu kurarak önemli bir iş gerçekleştirdik. Bugünkü satışlarımızda bu entegrasyonun çok büyük bir katkısı olduğunu düşünüyorum” İfadelerini kullandı.

“Nebim Üretim ile üretim kalitemizi ve hızımızı çok ciddi şekilde artırdık”

Nebim ile üretim alanında gerçekleştirdikleri entegrasyondan da bahseden Uğur Ayaydın, “Üretim tarafı olmazsa olmazımızdan biri. Burada da çok ciddi bir entegrasyon ihtiyacımız doğdu. Nebim’in ERP çözümleriyle birlikte, üretim verimliliğinden tutun bütün ürünlerimizin mağazaya kadar olan süreçlerinde entegrasyonlar gerçekleştirdik. Bize en iyi çözümü sağlayacak altyapıyı oluşturduk. Üretim kalitemizi ve hızımızı çok ciddi şekilde artıracak modüller devreye soktuk” diye konuştu.

“Nebim V3 Bulut Tahsilat Entegrasyonu, perakendedeki hızı finans sektörüne yansıtıyor”

Bulut Tahsilat’ın süreçleri kısalttığını ve çok faydalı bir modül olduğunu söyleyen Uğur Ayaydın, “Bugüne kadarki bütün satışlarımızın bankalarla olan entegrasyonunda, özellikle muhasebe tarafında, çok ciddi sıkıntılar yaşıyorduk. Bulut Tahsilat ile beraber, tüm mağazadaki pos alışverişinin anında hesaplarımıza aktarılmasının bize büyük katkı sağladığını düşünüyorum. Bulut Tahsilat’ın, perakendedeki hızın aynı zamanda finans sektörüne yansıması açısından da çok önemli bir modül olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Nebim V3 Satın Alma Talep Yönetimi ile hızımızı ve verimliliğimizi artırmayı hedefliyoruz”

İpekyol Genel Müdürü Uğur Ayaydın son olarak, “Türkiye ve yurt dışındaki ağımızı kuvvetlendirip Nebim ERP ile satın alma entegrasyonunu kullanabileceğimiz bir modül üzerinde çalışıyoruz. Bu modülü geliştirerek şirketin hızını ve satın alma tarafındaki verimliliği artırmayı amaçlıyoruz. Bu alandaki fiyat, teslim alma, muhasebe finans entegrasyonunu kurabilecek bir yapının da bize çok ciddi bir değer katabileceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email