İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Nebim V3 ile Hedeflerimize Ulaşma Yolunda Daha Hızlı İlerleyebiliyoruz

2011 yılında kurulan ve kelime anlamı güç kazanmak olan Dafron’un Genel Müdürü Serdar İlk, Nebim V3 ERP ile ilgili görüşlerini paylaştı.

2011 yılında 22 metre kare bir alanda işe başlayan Dafron, bugün itibari ile 1800 metre kare merkez, 1200 metre kare üretim bölümü ile toplamda 3000 bin metre karede 40’ın üzerinde çalışanı ile hizmet veriyor. Takım sporları adı altında Türkiye genelinde 100’e yakın bayi kanalı olan Dafron, dünyanın lider markalarından biri olan Head ve Avrupa’da çok bilinen, çok tanınan outdoor markası olan Spalding’in Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

“Nebim V3 ile ileriye dönük hamlelerimizi kolaylıkla planlayabiliyoruz”

Nebim ile tanışmadan önce kullandıkları ERP programlarının yetersiz kaldığını dile getiren Dafron Genel Müdürü Serdar İlk, “Hayallerimize ve hedeflerimize ulaşmanın Nebim V3 ERP ile daha kolay olabileceğini düşündük ve Nebime V3’e geçiş yaptık. Nebim V3 ile ürün stoklarımızı kontrol altına almaya başladık. Özellikle toptan satışta ileriye dönük hamlelerimiz için Nebim V3’ün kabiliyetlerinden yaralanmaya başladık. Yeni kurduğumuz üretim bölümümüzde de Nebim V3’ü kullanarak ürünlerin stokları, kumaşlarımızın yapısı, çıkan ürünlerin detaylarını daha iyi gördük.” dedi.

“e-Ticaret satışlarımızda müşterilerimize daha hızlı hizmet vermeye başladık”

Nebim V3 B2C entegrasyonuyla internet satışlarında müşterilerine daha hızlı ve hatasız bir hizmet sunduğunu vurgulayan Serdar İlk, Nebim V3’ün depo envanterlerini ve sevkiyat süreçlerini olabildiğince hızlandırdığını belirtti.

“Nebim V3 ile büyümeye devam ediyoruz”

Bundan sonraki hedeflerinin üretim adetlerini daha da arttırarak bunun denetimini ve yönetimini Nebim V3 ile devam ettirmek olduğunu söyleyen İlk, “Ayrıca ithalat ve ihracat bölümlerimizi geliştirmeyi planlıyoruz. B2B entegrasyonumuzu gerçekleştirerek bayi kanalımızı büyütme ve Dafron markamızı dünya genelinde bilinir bir yere koyma yolunda ilerliyoruz” dedi.

Nebim V3’ü keşfetmek için tıklayın>>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email