İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Nebim V3 Online Taksit Tahsilat ile Müşterilerimiz Taksit Ödemelerini Evlerinin Konforunda Güvenle Gerçekleştirebiliyor

1976 yılında çok katlı mağazacılık sektörüne giriş yapan Ender Mağazacılık, bugün 14 mağazasıyla kadın, erkek, çocuk, spor giyim, züccaciye, elektronik, parfümeri ve ev eşyaları gibi ayrı departmanlarla oluşturduğu mağazacılık zinciriyle müşterilerine hizmet veriyor. Ender Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Gizer, Ender Mağazaları’nın Nebim ile olan iş birliklerinden ve pandemi döneminde taksit ödemek için mağazaya gitmeyi tercih etmeyen müşteriler için hayata geçirilen  Nebim V3 Online Taksit Tahsilat projesinden bahsetti.

“Nebim ile 20 yıldır süren güvene dayalı bir iş birliğimiz var”

Ender Mağazaları’nın Nebim ile yaklaşık 20 yıldır çalıştığını söyleyen Nevzat Gizer, “İş birliğimiz 2002 yılında Bakırköy mağazamızda başladı. Buradaki çalışmalarımızın ardından, 2006 yılından itibaren tüm mağazalarımızda Nebim kullanmaya başladık. Gerek merkezde gerek kullanıcılar nezdinde sağladığı hız ve kolaylıklar, doğru raporlama modülleri sayesinde Nebim ile 20 yıldır süren güvene dayalı bir iş birliğimiz oluşmuş oldu. Nebim, bu süre içerisinde tüm taleplerimizi hızlı bir şekilde çözdü. Şu an Nebim V3 ERP kullanarak yolumuza devam ediyoruz, genel olarak bu ilişkimizden çok memnunuz.” diye konuştu.

“Nebim V3 Online Taksit Tahsilat sayesinde çok ciddi bir nakit girdisi sağladık” Covid-19 kaynaklı pandemi sürecinde, Ender Mağazaları’nda Nebim V3 Online Taksit Tahsilat çözümünü kullanmaya başladıklarını söyleyen Nevzat Gizer, bu uygulamanın uyarlama sürecinden ve kendilerine sağladığı faydalardan da bahsetti. Gizer, “Covid 19 dolayısıyla alınan önlemler ve insanların mağazalara gelmekten çekinmesi üzerine Ender Kart tahsilatlarımızı mağazalardan yapmamız zorlaştı. Bu süreçte Nebim V3’ün Online Taksit Tahsilat çözümünü kendi web sitemize entegre edebileceğimizi konuştuk. 5-6 gün içerisinde, Nebim’in de yardımıyla sistem hızlı bir şekilde çalışır vaziyete geldi. Bu bize oldukça fayda sağladı. Konuyla ilgili müşterilerimizden de çok olumlu yorumlar aldık. Pandemi sürecinde kısıtlı tahsilat kaynaklarımızdan bir tanesi Nebim V3 Online Taksit Tahsilat oldu. Kurulan sistemin çok kolay kullanımlı olması bize ciddi bir nakit girdisi sağladı.Bu sistemi bu kadar rahat ve hızlı hayata geçirebileceğimizi bilmiyorduk, bazı sorunlar çıkacağını tahmin ediyorduk. Ancak bir sorun çıkmadı ve bizim için oldukça faydalı oldu.” diyerek sözlerini tamamladı.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email