İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Nebim V3 POS

Nebim V3 POS ile tüm perakende satış, satış iade ve değişim, mağaza masrafları, satış sonrası servis ve destek gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirin, mağaza kasalarınızda satış hızınızı artırın.

Müşteri Yönetimi

Seçilen müşteri ile ilgili, peşin satış, peşin satış siparişi, taksitli satış gibi süreç hareketleri ve müşteri ekstresine ulaşabilirsiniz.

Nebim V3 POS Ön Ofis

Nebim V3 POS’un zengin fonksiyonları ile mağaza kasalarınızda satış hızınızı ve verimliliğinizi artırın.

Kullanım kolaylığı sunan dokunmatik ekran destekli pratik POS arayüzü ve kısa yol tuşlarının kullanıcıya göre kişiselleştirilebilmesi sayesinde, satış işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş esnasında ekranda bulunan satış fişini tamamlamadan askıya alarak bekletebilir ve kasada bekleyen diğer müşterilerin satış işlemleri için fatura kesmeye devam edebilirsiniz.

Nakit, kredi kartı, hediye kartı, kredi çeki (iade veya değişim kartı) gibi farklı ödeme şekilleriyle parçalı ödeme kabul edebilirsiniz.

Her ürün için faturayla birlikte ürün değişim kartı basabilir, ürün iade ve değişim işlemlerini satış tarihindeki fiyata sadık kalarak kasiyer müdahalesi olmadan kontrollü bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazalarınızda e-Arşiv, e-Fatura ve e-Fatura iade işlemlerinizi gerçek zamanlı ve mevzuat gereksinimlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz (YN ÖKC) entegrasyonu ile ödeme işlemlerini mevzuatın gerektirdiği fatura bilgi fişlerini ve yazar kasa fişini Nebim V3 POS ile entegre bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede mevzuat gereksinimlerini yerine getirirken kasiyerin yanlış ödeme şekli, banka, kredi kartı seçim olasılığını ortadan kaldırarak alışverişin kontrollü bir şekilde sonlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Verifone EFT-POS cihazı ile entegrasyon ile YN ÖKC’ye tabi olmayan firmaların da kredi kartı ödemesi alırken, yanlış kart seçimine bağlı kullanıcı hatalarının engellenmesi ve kredi kartı bilgilerinin veri tabanına doğru bir şekilde kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen tax free aracı kurumları olan DSD (Tax Free Point), Global Blue, Tax Free Zone, Planet Payment ve ayrıca Turkrefund’ın bilgileri, Nebim V3'teki "Tax Free Aracı Kurum" programında tanımlanmıştır. Tax Free Aracı Kurum programında tanımlanarak e-fatura düzenlenebilmesini sağlamaya ek olarak, Nebim V3 POS’ta düzenlenen tax free faturaları için DSD (Tax Free Point), Global Blue ve Planet Payment ile yapılan servis entegrasyonu sayesinde Tax Free faturalarınızı gerçek zamanlı olarak aracı kurumlarla entegre bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Paro, Hopi, Zubizu ve Vodafone Avantaj Cepte gibi harici müşteri sadakat yönetimi sistemleri ile anlık entegrasyonları ve Nebim V3’ün hediye kartı, para puan ve indirim kampanyası yeteneklerini kullanarak müşterilerinize kişiselleştirilmiş avantajlar sunabilirsiniz.

Elektronik Ticaret Kanunu kapsamında zorunlu olan toplu iletişim opt-in ve opt-out bilgilerini entegre bir şekilde tutabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereksinimlerini yerine getirebilir, kayıt oluşturma ve saklama işlemlerinizi mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil servis sağlayıcılarıyla gerçekleştirilen iş birliği sayesinde tüm operatörlerin desteklendiği anlık SMS gönderimlerini Nebim V3 POS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Satış sonrası servis ve destek işlemlerinizi Nebim V3 POS üzerinden kolaylıkla takip edebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Kullanıcıların Nebim V3 POS ara yüzünü Türkçe'nin yanı sıra Almanca, Arapça, Azerice, Boşnakça, Çince, Dance, Gürcüce, Hırvatça, Farsça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe(Polonya), Makedonca, Romence ve Rusça gibi dillerde kullanmalarını sağlayarak, farklı dillerde işlem yapabilirsiniz.

Mağazada olmayan ürünün, satış işlemini gerçekleştirerek, seçilen adrese sonradan teslim yapabilirsiniz.

Nebim V3 İyzico İade Entegrasyonu

Nebim V3 İyzico İade Entegrasyonu ile, internet üzerinden satış yapan ve İyzico üzerinden kredi kartı ödemesi alan firmaların iade/iptal işlemleri sonrası İyzico iade/iptal bildirimini Nebim V3 ERP'den yapabilirsiniz.

Nebim V3 POS Müşteri Ekranı

Müşteriye özel tasarlanan Nebim V3 POS Müşteri Ekranı ile, müşterinin yaptığı alışverişlere istinaden yapılan alışveriş bilgilerini, tanımlı döviz cinslerini, ürün önerilerini, en çok satan ürün fotoğraflarını, puan bilgisini veya reklam videolarını gösterebilirsiniz.

Nebim V3 Offline POS

Mağaza, bayi, frenchise ve bağlı şirketlerinizin bulunduğu lokasyonlardaki altyapı yetersizlikleri sebebiyle online çalışmanın güç olduğu yerlerde Nebim V3 offline POS ile offline olarak çalışabilir, Nebim V3 POS Servis aracılığı ile offline çalışırken müşteri, puan, indirim çeki gibi bilgileri internet olduğu sürece anlık sorgulayabilirsiniz.

  • Veritabanı mağaza lokalindedir
  • Nebim V3 POS, mağaza lokalinde PC’lerdedir
  • Lokal veritabanları merkezden yönetilebilir
  • Ürün, fiyat, kampanya, envanter, parametreler, kodlama verileri, kullanıcılar ve POS arayüz ayarları gibi temel bilgiler mağaza lokalindeki veri tabanına Nebim V3 Veri / Al Gönder ile gönderilir.
  • Mağaza lokal veritabanındaki mevcut veriler ile offline olarak satış yapılabilir
  • Yeni geliştirilen Nebim V3 POS Servis ile offline satış esnasında müşteri, puan, çek ve iade, merkezden anlık sorgulanabilir. Mağaza internet bağlantısında sorun olması ve merkeze ulaşılamayan durumda bunlar olmadan lokal veritabanındaki bilgiler ile satışa devam edilir.
  • e-Arşiv/e-Fatura, YN ÖKC, Tax Free, Chippin, Hopi, Zubizu entegrasyonu gibi Nebim V3 haricindeki entegrasyonlar, internet bağlantısı olduğu sürece (kendi servislerine ulaşabilmek için) çalışır

Nebim V3 Arka Ofis

Mağaza arka ofis uygulamasıyla mağaza depo sayımlarını yapabilir ve farkları tespit ederek gerekçesi bulunduktan sonra eşitleme yapabilirsiniz. Merkezden gelen ürünleri onaylayabilir ve merkeze eksik ürün siparişi geçebilirsiniz. Diğer mağazadan ürün talebinde bulanabilir ve başka mağazaların ürün taleplerini onaylayarak gönderebilirsiniz. Mağazada ürün etiketi dökerek indirim zamanlarında etiketlerin daha kolay değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Mağaza banka işlemleri ile para yatırma, çekme gibi işlemleri yapabilir ve banka işlemlerini raporlayabilirsiniz. Mağaza kasa işlemleri ile kasa açılış fişi ve kasa hareketleri, kasalar arası virman, personele kasa üzerinden ödeme yapılması ve merkezin banka hesabına nakit çıkışı gibi işlemler yapabilirsiniz. Merkez üzerinde olmayan alımların mağaza tarafından yapıldığı durumlar için mağazaya direkt alım işlemlerini yapabilirsiniz. Mağazalara kullanım yetkisi verilen masrafların alımlarını gerçekleştirebilir ve masraf kaydı girebilirsiniz. Taksitli satış ödenmemiş taksitlerini yeniden düzenleyebilirsiniz. Yetkiye bağlı olarak fişlerde kefil bilgilerini değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Taksitli satış sonradan teslim işlemleriyle ilgili olarak, istihbarat onaylama ve onay kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. Perakende müşterilerin kartlarıyla ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Toptan satış işlemlerini siparişten sevkiyata kadar arka ofis aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Mağaza arka ofis uygulamasıyla, ürün, envanter, satış, kampanya ve ciro bazlı birçok rapor alarak analizler yapabilirsiniz.

Nebim V3 Reyon Fişi

Nebim V3 Kiosk uygulaması üzerinde, hem ürün sorgulama yapabilir hem de reyonlarda yapılan satışlar için reyon fişi oluşturabilirsiniz. Reyonlarda oluşturulan bu reyon fişlerini mağaza kasalarında kullanılan Nebim V3 POS üzerinden tek tuşla satışa dönüştürebilirsiniz.

Servis ve Destek

Tamir ve tadilat işlemleri için farklı bir uygulama kullanmaya gerek kalmadan satış ekranından anında servis takip formu oluşturarak müşteriye verebilirsiniz. Ürünlerin tüm tamir tadilat safhalarını servis formu numarasıyla anında izleyebilirsiniz. Tamir edilemeyen ürünleri ikinci kaliteye ayırarak ürün değiştirme işlemlerini tamir tadilat servis formu numarasına bağlı olarak yapabilirsiniz. Servisten doğan bir bakım onarım bedeli varsa, servis faturası kesebilirsiniz. Tamamlanan servislerle ilgili olarak müşteriye anında servis durum bildirim SMS'leri gönderebilir ve işlemin tamamlandığını bildirebilirsiniz.

Mağazada Mobil Etiket Dökümü

Zebra marka Android işletim sistemli mobil cihazlar ile, mağazada fiyat değişimi, fiyat indirimi, düşen ya da deforme olan ürün etiketlerini yeniden basabilirsiniz.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email