İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Olgar: Nebim V3 e-İrsaliye Entegrasyonuyla İrsaliye Süreçlerimizi Hızlı ve Verimli Bir Şekilde Yönetiyoruz

Önde gelen spor markalarını bünyesinde bulunduran Olgar Şirketler Grubu tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Olgar Şirketler Grubu Bilgi Teknolojileri Müdürü İsmail Çoban Nebim V3 e-İrsaliye projesi hakkında görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Olgar şirketler grubu 1989 yılında kurulmuş bir firmadır. Spor ürünleri satıyoruz özellikle kar sporları, outdoor sporları ve tenis konusunda çok başarılıyız. 60’ dan fazla markamız var. Şu anda 50 tane mağaza ile aktif bir şekilde çalışıyoruz. Bayi ve toptan satış kanallarımız var.”

Nebim V3 e-İrsaliye Uygulaması ile süreci nasıl yönetiyorsunuz? İşleyişten biraz bahsedebilir misiniz?

“e-İrsaliye uygulamasının zorunlu olarak hayata geçeceği tarihle ilgili erteleme söylentileri vardı ancak biz ertelemeler olmayacak gibi düşünerek süreci baştan beri hızlı bir şekilde devam ettirdik ve her an hayata geçecekmiş gibi sürece hazırlandık. Sanırım Nebim tarafında da e-İrsaliyeye ilk geçen firmalardan biriyiz. Başarılı bir proje yürüttüğümüzü düşünüyorum. Şu anda herhangi bir sıkıntımız yok. Şu an bütün sürecimizi oturtmuş durumdayız. Servislerimiz hazır. Hiçbir problem yaşamadan devam ediyoruz. Tabi ufak tefek aksaklıklar yaşadık ama onları da hızlı bir şekilde aştık. Şu anda sürecimiz başarılı bir şekilde ilerliyor ve gayet mutluyuz.”   

Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız lütfen?

“e-Dönüşüm sürecinin birçok bacağı var bildiğiniz gibi. e-İrsaliye ile kâğıt irsaliyenin ortadan kalkıp bütün irsaliyelerin elektronik ortama sistemli bir şekilde ilerlemesi sağlanıyor. Bunu da zaten anlaştığımız entegratör firma aracılığı ile Nebim V3 üzerinden çok hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Yaşadığımız çok ufak tefek sorunlar oldu. Bunları da hızlı bir şekilde aştık. Şu anda da herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz, çok hızlı ilerliyor her şey. Personel de çok hızlı bir şekilde uyum sağladı. Özellikle depo tarafı. Bizim farklı uygulamalarımız da var ve bunları da sürece çok rahat entegre edebildik.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“Her şeyin elektronik ortamda aktarıldığı bir dünyada irsaliyelerimizi de elektronik olarak kesmeye başlamamızla kâğıt masraflarından kurtulduk ve tüm süreçlerimizi elektronik ortamda sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yönetebiliyoruz. Hem Nebim hem de entegratör tarafında irsaliyelerimizi görüntüleyip kontrol edebilir durumdayız.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email