İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Roman: Nebim V3 Uzaktan Satış ve Tahsilat ile Müşterilerimize Mağazaya Gitmeden Kolay Alışveriş Deneyimi Yaşatıyoruz

Türkiye’nin önde gelen kadın giyim markalarından olan Roman, tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile yönetiyor ve yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Roman Mağazalar Koordinatör Yardımcısı Megi Erkek son dönemde hayata geçirdikleri Nebim V3 Uzaktan Satış ve Tahsilat uygulaması projesiyle ilgili görüşlerini paylaştı

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Turgut Toplusoy’un girişimiyle 1980 yılında yolculuğuna başlayan Roman; kısa sürede yenilikçi ve tasarım gücü yüksek koleksiyonları ile sevilen markalar arasında bilinirliğe ulaşmış bir kadın giyim markasıdır. Roman, yurtiçinde 30’u aşkın, yurtdışında 20 mağazası ve online ile tüm dünya müşterilerine ulaşıyor. Roman, günlük giyimden, kokteyl ve gece elbiselerine uzanan geniş ürün yelpazesine sahip ve koleksiyonlarında, krep, ipek, koton ağırlıklı yüksek kalitedeki kumaşları müşteriler ile buluşturup, özgün tasarımlarla hayat buluyor.”

Nebim V3 Uzaktan Perakende Satış ve Tahsilat Yönetimi ile süreçlerinizi nasıl yönetiyorsunuz, işleyişi anlatabilir misiniz?

“Perakende mağazalarımızda uzaktan satış ve tahsilat programımızı müşterilerimize mağazaya da gelmeden alışveriş rahatlığı yaşatıyoruz. Program hem müşteri hem de ekibimiz için en rahat olacak şekilde tasarlanmış. Program şu şekilde işliyor; Müşterilerimiz mağazamızla iletişime geçip bir randevu oluşturuyor. Yine müşterimizin talep ettiği gün ve saatte, ekibimiz görüntülü olarak iletişime geçiyor. Müşterimiz mağazaya gelmeden ilgilendiği ürünleri detaylı inceleme fırsatı yakalayabiliyor. Müşterimizin talebine göre renk ve beden seçimi yapıldıktan sonra beğendiği ürünleri satın alması için telefonuna gönderdiğimiz link’e tıklayarak kolay ve güvenli bir şekilde ödemesi alınıyor ve satışı gerçekleştirmiş oluyoruz.” 

Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız?

“Pandemi döneminde kullanıma daha çok önem verdiğimiz bu projede kısa süredeki deneyimlerimize istinaden en doğru önerimiz banka iş birliklerinin daha da artması olabilir diyebilirim. Çünkü müşterilerimiz bu zor süreçte yapmış oldukları alışverişleri mümkün olduğu kadar fazla taksitlendirme seçenekleri kullanmayı tercih etmektedir. Bu projede belli başlı bankaların taksitlendirme desteğini aldık. Ama daha fazla banka seçeneğinin olması hem müşteri açısından hem de bizler açısından daha verimli olacağını düşünmekteyiz.”

Nebim V3 Uzaktan Perakende Satış ve Tahsilat Yönetimi’nin sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“En önemli faydası sağlık diyebiliriz. Mağazaya gitmeden kolay alışveriş yapma rahatlığı hem zaman açısından da müşteriye fayda sağlamaktadır. Müşterilerimiz AVM’ ye gitmeyi tercih etmiyor. Mağazalara girmiyor. Bu süreçte bu program müşteriye gidebildiğimiz en sağlıklı yol oldu. Bizlerde müşteri bize gelmiyorsa biz müşteriye gideriz sloganıyla bu projeyle yola çıktık.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email