İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Sportime

Sportime Firma Sahibi, Mustafa Ünal:

Nebim V3 sayesinde çok çeşitli indirim kampanyaları düzenleyebiliyor, etkin ve kolay bir şekilde uygulayabiliyoruz.

Nebim V3 ile çok çeşitli indirim kampanyalarını kolaylıkla ve etkin bir şekilde uygulayabiliyoruz. Ürün yönetimi kısmında, stok kartı yapılandırmasındaki detaylar ihtiyaçlarımıza planladığımızın da üstünde cevap verebilir durumda. Sipariş ve sipariş sonrası süreçleri kolaylıkla kontrol edebilir duruma geldik ve verimimizi arttırdık. Satın alma süreçlerimizde, insan kaynakları ve personel prim sistemi uygulaması ile gözle görülür çeviklik kazanmış olduk.

Markanızın hikayesinden bahsedebilir misiniz?

2008 yılında spor perakende sektöründe faaliyetlerimize NIKE ve Monobrand mağazacılığı ile başladık. Sneaks up ile trendleri takip eden aynı zamanda stil sahibi gençleri sneakers ile tanıştırmak istedik. Ve aynı zamanda spor markalarının özel sneakers koleksiyonlarını ve teknolojisini de sunduk. Basketbol, koşu ve kaykay sporlarından ilham alarak sneakers, tişört, çorap, şapka ve çanta koleksiyonları sunuyoruz. Mağazalarımızı spor, şehirli hayat, sokak, teknoloji, sosyal medya, sanat ve müzikten esinlenerek konsept oluşturduk. 2017 yılı sonunda 30 mağaza olmayı planlıyoruz.

Nebim V3 ERP’yi tercih eden firmalar arasındasınız. Tercih etmenizde rol oynayan en önemli 3 faktörden bahseder misiniz?

Nebim Winner ile çıktığımız yola, gelişen ve değişen yapımıza uygun olarak Nebim V3 ERP ile devam etmeye karar verdik. İş süreçlerimizi ve ihtiyaçlarımızı değerlendirdiğimizde Nebim V3’ün ürün yönetimi yapısının ve promosyon yönetimi uygulamalarının ihtiyaçlarımıza cevap verebildiğini gördük. Birimler arası entegre bir şekilde çalışan IK modülü de tercih etme nedenlerimiz arasındaydı. Ürün yönetimi ve indirim kampanyaları ile ilgili esneklikler, insan kaynakları modülünün sunduğu avantajlar ve farklı raporlama araçlarıyla sunulan zengin raporlama içeriği gibi avantajların her biri yolumuzu Nebim V3’e çıkardı.

Nebim V3 ile gelen yenilikler neler oldu? Bu yeniliklerin sağladığı faydaları sıralayabilir misiniz?

Nebim V3 ile çok çeşitli indirim kampanyalarını kolaylıkla ve etkin bir şekilde uygulayabiliyoruz. Ürün yönetimi kısmında: stok kartı yapılandırmasındaki detaylar ihtiyaçlarımıza planladığımızın da üstünde cevap verebilir durumda. Sipariş ve sipariş sonrası süreçleri kolaylıkla kontrol edebilir duruma geldik ve verimimizi arttırdık. Satın alma süreçlerimizde, insan kaynakları ve personel prim sistemi uygulaması ile gözle görülür çeviklik kazanmış olduk.

Önümüzdeki dönemler için Nebim ile ilgili hedeflerinizden bahsedebilir misiniz?

Önümüzdeki dönemlerde, Nebim V3 ile depo yönetimi kapsamında raf takibi sistemini kurarak sevkiyat hızımızı arttırıp etkin bir lojistik planlaması yapabilmek istiyoruz. Ayrıca Nebim V3 iş zekası ile bütçe ve performans ölçümlerimizi sağlıklı bir şekilde yapabilmek ve e-Ticaret platformumuz ile Nebim V3 entegrasyonunu sağlamayı planlıyoruz.

Eklemek istedikleriniz?

Perakende sektörünün lokomotif yazılım programı olan Nebim V3’ün kurulumu, destek ve danışmanlık hizmetleri için iş birliği içerisinde olduğumuz Nebim Gold Çözüm Ortağı Turkuaz Yazılıma teşekkür ederiz. Hep beraber yeni proje ve işleri güçlü ve etkin iş ortaklığı ile başaracağımıza inanıyorum.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email