İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Torry Milano: Nebim V3 ile Tüm İş Süreçlerimizi Verimli Bir Şekilde Yürüterek Büyüme Hedeflerimize Daha Kolay Ulaşıyoruz

Romanya’da faaliyet gösteren erkek giyimin iddialı markalarından Torry Milano, tüm iş süreçlerini Nebim V3 ile yönetiyor. Firma sahibi Mr. Torry, Nebim V3 proje geçişiyle ilgili görüşlerini paylaştı. 

Firmanızı kısaca tanıtır mısınız? 

“Torry Milano mağazamızı ilk olarak 2012 senesinde Romanya’nın en büyük ikinci şehri olan Cluj şehrinde açtık. Sektöre burada giriş yaptık. Cluj’un özellikle Transilvanya bölgesinde kısa sürede tanınan bir marka haline geldik. İnsanlar arasında tercih ve takdir edilmeye başladık. Romanya’nın dört senedir Romanya liginde şampiyon olan CFR Cluj isimli bir futbol takımı var. Onlara da giyim sponsoru olduk ve bir forma reklamı yarattık. Bu sayede kısa sürede Romanya’da büyük bir kitle tarafından bilinen bir marka haline geldik. Pandemiden önce mağazalaşmaya karar verdik. Romanya’nın birçok şehrinde mağaza açacaktık fakat ne yazık ki pandemi ile birlikte bu durumu biraz frenledik. Bu süreçte Romanya’nın başkenti Bükreş’in en iyi alışveriş merkezinde çok güzel bir mağaza açtık. Bükreş halkına da hizmetimizi ve kalitemizi sunmaya başlamış olduk. Pandemi dolayısıyla yurtdışına çıkışlar daha azaldığından, insanlar bizleri keşfetmeye ve ziyaret etmeye başladı. Burada da aynı şekilde Dinamo Bükreş, Rapid Bükreş, Voluntari Basket gibi köklü kulüplerin forma sponsorluğunu yapmaktayız. Bu bağlamda Romanya’da özellikle futbol ve basketbol kısmında tanınıyoruz diyebilirim. Şu an Cluj luilius’da ve Bükreş Baneasa’da bulunan iki adet mağazamız var. Gelecek planlarımızda Nebim ile beraber büyüme ve daha fazla mağazalaşma planlarımız var.”

Nebim ile tanışma sürecinizi ve Nebim V3’ü tercih etme sebebinizi anlatabilir misiniz?

“Romanya’da bu konuda çok fazla sıkıntı yaşıyorduk. Çalıştığımız ve araştırdığımız birkaç yerden arzuladığımız verimi alamadık. Nebim ile tesadüfen İş Adamları Derneği’nde bir araya geldik. Orada tanışma ve bu konular hakkında konuşma fırsatımız oldu. Türkiye’ye geldiğimiz zamanda da ziyaretler ve daha detaylı görüşmeler gerçekleştirdik. Türkiye’de perakende sektöründe birçok mağazası olan tanıdıklarımız ile de görüşmeler sağladık. Herkes bu süreçte bize Nebim’i tavsiye etti. Biz de Nebim ile çalışma kararı aldık. Kararımızdan da çok memnunuz.”

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizde daha verimli bir işleyiş sağladınız?

“Biz gün geçtikçe büyüyen ve daha da büyümek isteyen bir firmayız. Nebim V3 bize ürün yönetimi, siparişlerimiz, ürün süreçlerinin takibi, ürün envanterinin doğru yapılması anlamında çok büyük katkı sağlayarak hacmimizin büyümesini destekliyor. Hem arka planda hem de mağaza kısmında çok faydasını görüyoruz. Ürünlerin ve üreticilerin performansını ölçmemizde de büyük katkı sağlıyor. Nebim ile tanıştıktan sonra hayatımız kolaylaştı diyebilirim.”

Nebim ile olan iş birliğinizle ilgili gelecek planlarınızdan bahseder misiniz? Hayata geçirmeyi düşündüğünüz yeni projeleriniz var mı?

“Daha fazla mağaza açmayı planlıyoruz ve bunun üzerinde de çalışmalarımız yapılıyor. Nebim içerisinde entegre olan Kapı Sayaç Sistemi hakkında da yeni bir projemiz var. Bu sayacı mağazaya koyduğumuz zaman verimliliği ölçebileceğiz. Ziyaret sayılarını, müşteri mutluluğunu, vitrin performansımızı, çalışan performanslarımızı ve ürün performanslarımızı değerlendirebileceğiz. Özellikle bu bahsettiğim sayaç ile ilgili güzel ve bize katkı sağlayacak bir gelişim sağlayabileceğimizi düşünüyorum.”

Nebim V3 ERP’yi keşfetmek için tıklayın>>

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email