İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Unitex Station: Nebim V3 ERP ile Tüm İş Süreçlerimizi Kosova’ya Özgü Yasal Gereksinimlere Uygun Bir Şekilde Gerçekleştirebiliyoruz

Kosova hazır giyim sektörünün öncü markaları arasında yer alan ve DeFacto Franchise’ı olan Unitex Station Mağaza Müdürü Edona Arsllani Nebim V3 ERP geçişiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“Kosova’da hazır giyim sektörünün öncü markaları arasında yer alan Unitex Station’ ın kuruluş hikayesi 20 Eylül 2019’a dayanmaktadır. Unitex Statition, DeFacto Franchise ünvanı altında ilk mağazasını 2019 yılında Priştine’de açmıştır ve mağaza açmaya da devam etmektedir. 2020 yılının başında ise Prizren Galeria Shopping Mall’da ikinci mağazasını açmıştır. Mağazalaşma sürecinde de Nebim ile tanıştık ve Nebim ile çalışmaya karar verdik.”

Nebim V3 ile hangi iş süreçlerinizi yönetiyorsunuz?

“Nebim V3 ERP ile tüm satış, kasa, indirim kampanyaları, mal kabul, stok yönetimi, yurt dışı ithalat süreçleri, gümrük maliyetleri ve bize gereken tüm ofis işlerimizi yerel mevzuata uygun şekilde yönetiyoruz.”

Nebim V3’ü hayata geçirirken ne tür zorluklarla karşılaştınız? 

“Her ülkede olduğu gibi Kosova’nın da kendi yerel bazı kanunları oluyor. Bizim de Kosova’da DATECS FP-550 ve FP-700 yazıcı ile çalışma zorunluluğumuz var. Dolayısıyla kullandığımız yazılımın da DATECS FP-550 ve FP-700 yazıcı ile bir entegrasyon zorunluluğu var. Nebim V3 ile bu entegrasyonu çok hızlı bir şekilde yaparak sistemi kurduk ve mağazalarımızı satışa hazır bir şekilde açtık. Herhangi bir sorun yaşamadık. Bu entegrasyon sürecini çok sistematik ve başarılı bir şekilde tamamlayabildik.”

Nebim V3’te sağladığınız en temel faydalar neler oldu?

“Satış, stok ve kampanya yönetiminde çok büyük faydalar sağladık.  Bildiğiniz üzere biz tekstil firmasıyız. Sürekli kampanya yapmak zorundayız ve herhangi bir hata yaşamamız söz konusu olamaz. Kampanyaları çok hızlı bir şekilde DeFacto merkezden gelen master veriler ile Nebim V3’e entegre ederek bu şekilde hazırlıyor ve kullanıma alıyoruz. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamış değiliz. Önümüzdeki aylarda da yeni mağazalarda açmayı düşünüyoruz ve bu mağazalarda da Nebim V3 ile çalışmayı planlamaktayız.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email