İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Damat: Nebim V3 e-İrsaliye ile İrsaliyelerimizi Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Yönetebiliyor ve Arşivleyebiliyoruz

Tüm iş süreçlerini Nebim V3 ERP ile takip eden, erkek giyimin öncü markalarından Damat, Nebim V3 ile yeni projeler geliştirmeye devam ediyor. Damat ERP Müdürü Rıdvan Gökhan Sayışman Nebim V3 e-İrsaliye projesi hakkında görüşlerini paylaştı.

Firmanızdan kısaca bahsedebilir misiniz?

“1986 yılında Damat markası ile moda sektörüne adım atan Orka Holding bugün dünya çapında 450’den fazla noktada Damat Tween ve DS’Damat olarak erkek modasına yön veriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuş olup 2012 yılında New York merkezli yatırım şirketi Investco ile ortaklık anlaşması imzalayarak global bir markaya dönüştü. Bu süreç sonunda kendi kategorisinde lider olan Damat Tween ve DS markalarını Orka Holding çatısı altında topladı.”

Nebim V3 e-İrsaliye Uygulaması ile süreci nasıl yönetiyorsunuz? İşleyişten biraz bahsedebilir misiniz?

“Kâğıt irsaliyeden sonra hayatımıza giren en güzel şey. Kâğıt irsaliyede süreci yönetmek ve arşivlemek çok zordu. e-Dönüşüm süreciyle beraber e-İrsaliyeye geçişle birlikte dijital verilerin kontrolü ve ulaşımı daha hızlı ve kolay bir hale geldi. İrsaliye süreçlerimiz hızlanırken hızlı ve doğru veri oluşturabilme şansımız oldu.”

Bu projeyi fiili kullanıma alırken yaşadığınız deneyimlere göre önerilerinizi paylaşır mısınız lütfen?

“Nebim V3 içerisinde firma unvanları, firma ticari bilgileri, adres bilgileri gibi veriler düzgün ve tam oluşturulmalı. Bu vesileyle aslında datamızdaki tüm cari hesap bilgilerimizi düzenleyebilme şansımız oldu. Ayrıca bütün mağaza, ofis, adres, lokasyon bilgilerimizi de tam olarak düzeltmemizi sağladı.”

Uygulamanın sağladığı en önemli faydalar nelerdir?

“En önemli fayda bizi kâğıt irsaliyeden kurtardı. Daha önce kâğıt irsaliyeleri hep nüshalı takip etmemiz gerekiyordu.  Birini kargocuya vermeniz gerekiyor, birini şirkette tutmanız gerekiyor, birini mağazanız varsa mağazada, birini de tedarikçiniz varsa tedarikçide tutmanız gerekiyor. Bu süreçte bunların takibi, bizim gibi büyük çaplı firmalarda kontrolü ve arşivlemesi çok zordu. Bunun neticesinde e-Dönüşüm ile beraber e-İrsaliyeye geçtikten sonra artık elektronik ortamda tüm bu irsaliye verilerimizi saklıyoruz. Elektronik ortamda bu verilere daha kolay ulaşabiliyor ve daha hızlı kontrol edebiliyoruz.”

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email