İLETİŞİM DEMO TALEBİ

Marcabella: Nebim Üretim’in Sağladığı Kolaylıklar ile Sektörde Ciddi Avantaj Sağladık

Yurtiçi ve yurtdışı 380 noktada faaliyet gösteren Türkiye’nin önemli koltuk ve panel üreticisi Marcabella, NEBİM V3 ile yapmış olduğu iş birliği ile üretim gücünü veri halinde raporladı.

1998 yılında Art-Tek Mimarlık olarak faaliyetine başlayan Marcabella, 2005 yılından bugüne kadar Marcabella markası adı altında yatak odası, yemek odası ve genç odası mobilya üretimine devam etti. Hem yurtiçi hem yurt dışı olmak üzere 380 noktada faaliyet gösteren yumuşak grup adı altında koltuk ve panel üretimi ile sektörde önemli bir oyuncu konumuna geldi.

Yaptıkları üretimin süreç anlamında zor bir işleyişi olduğunu belirten Marcabella Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ustaal ‘’Panel biraz daha sıkıntılı bir iştir. Sektörde panel üretenlerin çoğunda AR-GE’si olsun, üretimi olsun çok paketten ve çok parçadan oluştuğundan dolayı birçok sıkıntıyla karşı karşıya kalıyoruz. Nebim V3 ve Üretim bu anlamda bizim ihtiyacımıza cevap veren bir program oldu.’’ dedi

“2006 yılında Nebim V3 ile yollarımızı birleştirerek gücümüze güç kattık”

Nebim’ in üretim programını kullandıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ustaal, “Önce Nebim’ in üretim programını satın aldık. Yaklaşık 5 aylık bir çalışmadan sonra üretim esasına göre işleyişini oluşturmaya başladık. Programla ilgili çok büyük veriler elde ettik. Üretimimizin takibini, hangi makinelerimiz üzerinde ne iş olduğunu, nerede neyin kaldığını, hangi parçanın nerde olduğunu şu an çok iyi bir şekilde takip edebiliyoruz. Şu an üretimi sadece fabrikanın içerisinde değil evimden de takip edebiliyorum.

Nebim’ i seçmemizin yegâne sebeplerinden bir tanesi de iyi bir stok takibi yapabilen ve çok zengin bir raporlama seçeneğine sahip olmasıdır. Nebim zaten üretim alanında ciddi fabrikalarla beraber çalışan bir firma. Fabrikamıza geldiler, yorumlarımızı dinlediler, işleyişimizi gördüler ve bununla beraber bir fikir yürüterek bu programın firmamıza uyarlanmasına katkı sağladılar.

Aslında bizim en büyük avantajımız Nebim V3 ERP’yi muhasebesinden carisine, stokundan üretimine kadar bir arada entegre bir şekilde kullanmamız oldu.’’ sözleri ile memnuniyetliğini dile getirdi.

 “Nebim V3 iş süreçlerimizi daha kolay yönetmekte büyük kolaylık sağladı”

Nebim V3’ün birçok alanda işlerini kolaylaştırdığını ve çok büyük katkılar sağladığına değinen Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ustaal, “Nebim V3 ile iş sürecini uzatan durumların en aza indirdik. Kontrolleri ve üretim takibini daha hızlı bir şekilde yapabiliyoruz. Bizim için önemli olan istatistiki verileri hızlı ve efektif şekilde elde edince, üretimi, satışı ve satış sonrasını daha kolay bir şekilde koordine edebiliyoruz. Bu kolaylıklar sektörde bize büyük bir avantaj sağladı” dedi.

Demo Talebi

Nebim yazılımları hakkında daha fazla bilgi almak için demo talebinde bulunun.

Demo Talebinde Bulunun

Paylaş

Facebook Twitter Google Pinterest Whatsapp Email